
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60The Story
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Attas Coool |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 422339 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Attas Coool |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 75g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 422339 |
























