
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80The Story
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | IROD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 87g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 422361 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | IROD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 87g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.9 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 422361 |
























