
The Story
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 41" (2 Iron) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 122g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.2* |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 328514 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 41" (2 Iron) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 122g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 2.2* |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 328514 |
























