
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80The Story
| Brand: | Project X |
| Model: | Denali Red |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway Future Fit 33 |
| Shaft Length: | 41.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Cobra Std |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 5.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 476343 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Denali Red |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway Future Fit 33 |
| Shaft Length: | 41.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Cobra Std |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 5.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 476343 |
























