
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00The Story
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Lin-Q M40X Red |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 40.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Std |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 5.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New condition w/ minimal shop wear to the paint & graphics. |
| SKU: | 452330 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Lin-Q M40X Red |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 40.75" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Std |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 5.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New condition w/ minimal shop wear to the paint & graphics. |
| SKU: | 452330 |
























