
Original: $31.99
-65%$31.99
$11.20The Story
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate VSS |
| Number of Items in Set: | |
| Shaft Length: | 2 @ 37" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404561 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate VSS |
| Number of Items in Set: | |
| Shaft Length: | 2 @ 37" |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404561 |






















