
The Story
| Brand: | True Temper |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Shaft Length: | 3-PW (40"-36.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 382372 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Shaft Length: | 3-PW (40"-36.5") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 382372 |






















