
Original: $11.99
-65%$11.99
$4.20The Story
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold |
| Number of Items in Set: | 1 |
| Shaft Length: | 37" Uncut |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 436923 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Dynamic Gold |
| Number of Items in Set: | 1 |
| Shaft Length: | 37" Uncut |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 436923 |






















