🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

$55.99
NEW TRUE TEMPER ELEVATE TOUR X-FLEX STEEL IRON SHAFTS 6-PW .355 (416822)—
$55.99
The Story
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate Tour |
| Number of Items in Set: | 5 |
| Shaft Length: | 6-PW (39"-37") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 416822 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate Tour |
| Number of Items in Set: | 5 |
| Shaft Length: | 6-PW (39"-37") |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 416822 |






















