
The Story
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate Tour |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 3-PW (40.5"-37") Missing 5 Iron Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 416034 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | True Temper |
| Model: | Elevate Tour |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 3-PW (40.5"-37") Missing 5 Iron Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 416034 |






















