🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

$16.80
Original: $47.99
-65%3pc NEW TRUE TEMPER ELEVATE 95 VSS STIFF FLEX STEEL WEDGE SHAFTS 37" .355 404556—
$47.99
$16.80The Story
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Launch: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404556 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Launch: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404556 |






















