
The Story
| Shaft Length: | 3 @ 35" |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 95g |
| Launch: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407132 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Shaft Length: | 3 @ 35" |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 95g |
| Launch: | High |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407132 |






















