
Original: $55.99
-65%$55.99
$19.60The Story
| Shaft Length: | 3 @ 36.5" |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 116g |
| Launch: | Mid |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407625 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Shaft Length: | 3 @ 36.5" |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 116g |
| Launch: | Mid |
| Trim: | Untipped |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407625 |






















